Z nami stworzysz piękne prezenty.

Pakoteka  jest  miejscem z opakowaniami prezentowymi na wiele różnych okazji  czy świąt okolicznościowych. W jednym miejscu znajdziesz  torebki, pudełka i kosze prezentowe oraz wszelkie dodatki które pomogą Ci zapakować Twój prezent. Wszystkie  nasze opakowania wykonane są z wysokiej jakości kolorowej tektury falistej.  Wyjątkowy i unikatowy design naszych opakowań podkreśli szczególny charakter  Twoich prezentów. Wiele z nich posiada nadruk lub uszlachetnienie ozdobną  folią.  Katalog produktów wydawany jest w sierpniu każdego roku, tak aby w każdym sezonie zaproponować Państwu modele w nowej kolorystyce i wykończeniu.  Pełna oferta dostępna jest przez cały rok kalendarzowy w naszym SKLEPIE

Wybór formy i rozmiaru opakowani zależy od wielkości i charakteru Twojego upominku, lub od Twoich preferencji. Nie masz pomysłu ?  Zainspiruj się przeglądając nasze aranżacje na pakoteka.pl.

Dla Klientów Biznesowych nasza oferta dostępne jest poprzez Dział Obsługi Klienta.

Opakowania prezentowe dostarczamy do szerokiego grona Klientów od 10 lat. Nasi pracownicy to przyjazny i otwarty na potrzeby Klientów zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży szeroko rozumianych opakowań.

Nam zależy, aby Twój prezent był wyjątkowy !